Oblastní výstava Slapy u Tábora 7.7.2018

Autor: -dh- (havlova_d@seznam.cz), Téma: Aktuality
Vydáno dne 13. 07. 2018 (115 přečtení)




V pořadí druhou jihočeskou výstavou letošní sezóny byla OV ve Slapech u Tábora. Velmi pěkně zorganizovaná akce proběhla za slunečného počasí, nechyběly ani hodnotné ceny a krásný barevný katalog. Je škoda, že výstava nebyla více obsazena. Rozhodčí Ing. Karel Strouhal posoudil 37 z 39 přihlášených jedinců.

Výsledky výstavy naleznete v članku.

 



VÝSLEDKY !!

Třída dorostu psi - krátkosrstí:

VN1 Chavier Provocativo (Goran v. Bierstadter Hof x Bellissima Provocativo)
VN2 Kronos from Georgeland (Dux del Maglio x Sofie Moravia Kar-Mi)

Třída dorostu feny - krátkosrsté:

VN1 Katty Perry Mir-Jar (Hugh v. Eichenplatz x Cora Mir-Jar)
VN2 Zambia Clark (Kranichzug Oscar x Lara Clark)
VN3 Pischkotka Fabare Bohemia (Thiago v.d. Piste Trophe x Watschenka Fabare Bohemia)
VN4 Leticia Provocativo (Larry v. Bierstadter Hof x Jessy v. Regina Pacis)
VN5 Kimera from Georgeland (Dux del Maglio x Sofie Moravia Kar-Mi)
VN6 Korrse from Georgeland (Dux del Maglio x Sofie Moravia Kar-Mi)

Třída dorostu feny - dlouhosrsté:

VN Klaudie from Georgeland (Dux del Maglio x Sofie Moravia Kar-Mi)

Třída mladých psi - krátkosrstí:

VD1 vítěz třídy Geroy Provocativo (Goran v. Bierstadter Hof x Alicia Provocativo)
VD2 Gorby Liquido (Qvido Vepeden x Extra M Provocativo)
VD3 Corazon z Cagova háje (Vrisco Niox x Barbie Ethen)

Třída mladých feny - krátkosrsté:

VD1 vítěz třídy Natty Fabare Bohemia (Danto Clark x Inddy Fabare Bohemia)
VD2 Shakira Mania Bohemia (Kranichzug Oscar x Samba Provocativo)
VD3 Sarah Mania Bohemia (Kranichzug Oscar x Samba Provocativo)

Třída mladých feny - dlouhosrsté:

VD1 vítěz třídy Conny Hantrix Bohemia (Prius Framato Rolau x Hanny Fabare Bohemia)
VD2 Ketty 2 z Jirkova dvora (Sarko z Jirkova dvora x Alma z Podbrdského háje)

Třída dospívajících feny - krátkosrsté:

VD1 vítěz třídy Cameron Provocativo (Yimmy Provocativo x Bellissima Provocativo)
VD2 Alex Scania Hof (Finn v.d. Piste Trophe x Cindy Riwal Hof)
VD3 Xantia Clark (Fulz di Zenevredo x Lara Clark)
VD4 Keisy Perunius Bohemia (Klaus v. Tronje x Fanny Valašský rytíř)
VD5 Dorothea v. Lupus Alpha (Vucan v. Peroh x Bad Girl v. Lupus Alpha)
VD6 Artemis zo Salibského dvora (Extreme Orex Aykmar x Keasy Orrylordblack)

Třída veteránů feny - krátkosrsté:

V1 Nejlepší veterán Žora Advil (Kanto Vitaxis x Rufi Advil)
V2 Samba Provocativo (Rocky v. Feuermelder x Chocolate Geisha Provocativo)

Třída pracovní feny - krátkosrsté:

V1 Oblastní vítěz Yorika Provocativo (Tony v.d. Wilhelmswarte x Bellissima Provocativo)
V2 Sweet and Chilli Provocativo (Yambo v. Zellwaldrand x Samba Provocativo)
V3 Erryne Best of the Gods (Zigo v. Regina Pacis x Goldie od Řeky Lučiny)
V4 Groogy N Fabare Bohemia (Marlo v. Baccara x Nirwanna Fabare Bohemia)
V5 Money Atari Lee (Yimmy Provocativo x Juliette Mania Bohemia)
VD Bysanta od Turoveckých rybníků (Extreme Orex Aykmar x Leyla Mania Bohemia)

Třída pracovní feny - dlouhosrsté:

V1 Oblastní vítěz Begie Rottenburg Bohemia (Veemtroppens Alex R x Wendy Clark)

Třída pracovní psi - dlouhosrstí:

V1 Oblastní vítěz Jimmy Best of the Gods (Onex v. Gerianian Hoff x Dafnie Best of the Gods)

Třída pracovní psi - krátkosrstí:

V1 Oblastní vítěz Agassi Leptáč (Zamp z Krupičkova mlýna x Vessna Clark)
V2 Rodeo Provocativo (Tony v.d. Wilhelmswarte x Wandaa Dlhá Roveň)
V3 Matty Mania Bohemia (Veemtroppens Alex R x Samba Provocativo)
D Justin v. Spektefeld (Pike del Lupo Nero x Quiche v. Loewenwappen)