Dnešní datum: 18. 02. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

Krajská speciální výstava
Propozice na KV 21.10.2017
Přihláška na KV 21.10.2017

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

Výsledky Krajské výstavy NO Netolice 14.9.2008
Vydáno dne 17. 09. 2008 (3298 přečtení)

přinášíme opravené, doplněné a nyní již úplné výsledky výstavy.

KRAJSKÁ VÝSTAVA NO NETOLICE

 

Rozhodčí: ing.Jiří Novotný

 

Psi dorost:

VIGO Framato Rolau             VN1

( Levis di Fossombrone x Kenya van Noort )

 

Psi dospívající:

UNICO z Kyjovského údoli       VD1,VT

( Negus Holtkamper See x Yolly Danischen Hof )

 

TANGO Leptáč                          VD2

( Pollo Ro-Kop Bohemia  x  Chelsey Štíhlouš )

 

ABEL Balesten                           VD3

( Akim Černá vlnka x Gera Leryka )

 

CODY ze Svobodného dvora     VD4

( Bren z Daskonu  x  Bára z Ptačího hnízda )

 

NAROC v. Bunsenkocher           VD5

( Bandit v. Zuchtgut x Maomi Busenkocher )

 

Psi pracovní:

MATCHO Hartis Bohemia         V1,VT,KV

(Arak v.Frankengold x Merry Hartis Bohemia)

 

ENZO z Krupičkova mlýna         V2

( Xandy Vitaxis x Chessy z Podradbuzí)

 

ZORRO Dombai                             V3

(Xonar Framato Rolau x Odeta Dombai )

 

SHREK Stříbrné doly                 V4

( Forest Gump Mineo x Kony Stříbrné doly)

 

SABER ze Zevlova dvora             V5

( Canto di Casa Massarelli x Beggie Daxis )

 

BOND Vepeden                            V6

( Luis Rivie x Denny Bílý trpaslík )

 

QUEBEC Leptáč VD

(Arso von Sendling x Chelsey Štíhlouš )

 

BADY ze Svobodného dvora VD

(Vito v.Waldwinkel x Cher Bílý trpaslík )

 

FARAON Bohemia Abakan VD

(Bren z Daskonu x Chappa z PS)

 

Feny dorost:

TRISCHA Fabare Bohemia          VN1

( Viky z Podradbuzí x Zartha Fabare Bohemia)

 

VERA Leptáč                              VN2

( Nickos Clark x Chelsi Štíhlouš)

 

ZOLLY  z Atalu Praha                VN3

(Baquero aus Waltenscheide x Pella v.d. Holzheimer Linde )

 

ARISA IRA od Guvernéra          VN4

( Arny Hartis Bohemia x Merrylu Leptáč )

 

CIRA z Křemeláku                      VN5

( Donay FramatoRolau x  Riky z Křemeláku )

 

Feny mladé:

RAINNE Fabara Bohemia           VD1.VT

( Balko v. Geissenauer Schloss x Ritchi Fabare Bohemia)

 

JESSICA Provocativo                  VD2

( Arny Hartis Bohemia x Finta Hartis Bohemia )

 

IKOLKA Skočická samota           VD3

( Gero Lerika x Gejs Skočická samota )

 

Feny dospívající:

DIXI Panatax                                VD1,VT

( Janos v.d. Noriswand x Vanta Suché Lazce )

 

CHINAED z Krupičkova mlýna   VD2

(Arso v. Sendling x Sinnaed z Krupičkova mlýna)

 

BARRY Sandau Bohemia             VD3

( Dagon Šavema x Erra Propesko Bohemia )

 

BEKY Mania Bohemia                 VD4

(ErgoHartis Bohemia x Bára z Oplovny )

 

UTTA Stříbrné doly                      VD5

( Ergo Hartis Bohemia x Chita Stříbrné doly )

 

DONA Vepeden VD6

(Greg Bílý trpaslík x Amanda Vepeden )

 

DARA Vepeden VD7

(Greg Bílý trpaslík x Amanda Vepeden )

PARIS v.d. Mohnwiesse VD8

(Ellute v.d. Mohnwiesse x Exanja Waldhauser Schloss)

 

BONA Mania Bohemia VD9

((ErgoHartis Bohemia x Bára z Oplovny )

 

BONNY Decherri VD10

(Baltazar Galán x Cherry z Veselé kamky)

 

CHER Skočická samota VD11

(Cor Derik x Psi z PS)

 

Feny pracovní:

CORA z Tehova                            V1,VT, KV

(  Xandy Vitaxis x Trixi Hartis Bohemia )

 

CORA Provocativo                        V2

( Xaro Hartis Bohemia x Folly Maserau)

 

CHOCOLATE GEISHA Provocativo    V3

( Xandy Vitaxis x Aimy Hartis Bohemia )

 

HERIETT Ornis Bohemia            V4

( Apoll Hartis Bohemia x Zolly Ornis Bohemia )

 

FOLY ze Šumavské stráže            V5

( Aslan Asarko Lordana x Quena ze Šumavské stráže )

 

BECKI Cartágo                              V6

( Xero Hartis Bohemia x Šany z Krupičkova mlýna )

 

SENDY Stříbrné doly                     V7

( Forest Gump Mineo x Kony Stříbrné doly )

 

UMBER Arita bastet                      V8

( QUINN v.Sickinger Moorwerk x Cara Junák )

 

AGÁTA Vepeden VD

(Jaguár Arita basket x Denny Bílý trpaslík)

 

OXA od Policie ČR VD

(Ant z Gartu x Chiara z PS)

 

GÁBI z Nové pošty VD

(Ero zo Štiavnických hor x Causy Bílý trpaslík)

 

ZANA Rapačov VD

(Quint z Dasknu x Lili Rapačov)

 

GÁBI Skočická samota VD

(Car z PS x Ypsi z PS)

 

Feny veterani:

MERRY Hartis Bohemia               V1,NV

( Vando v. Moorbeck  x  Diana Hartis )

 

SINNAED z Krupičkova mlýna     V2

( Perr z Pampy x Aška Atari CS )

 

Zdroj: Pořadatel výstavy                

 



Související články:
Katalog svodu chovných psů a fen NO Jihočeské pobočky ČKNO České Budějovice 19.9.2015 (14.09.2015)
Oblastní výstava Sezimovo Ústí 22.3.2014 (02.04.2014)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 23.3.2013 (31.03.2013)
Krajská výstava NO - 15.9.2012 v Kaplici (01.10.2012)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 24.3.2012 (06.04.2012)
Speciální výstava NO 28.9.2011 v Ševětíně (14.10.2011)
Klubová výstava vítězů NO Roudnice nad Labem 20. - 21.8.2011 (29.08.2011)
Mistrovství ČR mládeže Luková 20. – 21.8.2011 (29.08.2011)
Přebor Jihočeského kraje podle IPO3 - 20.8.2011 v Českých Budějovicích (29.08.2011)
MM ČKNO 2011 - Mrákov u Domažlic 1.- 3.7. (28.07.2011)
Oblastní výstava v Českých Budějovicích 5.6.2011 (15.06.2011)
Oblastní výstava v Sezimově Ústí 19.3.2011 (22.03.2011)
Krajská výstava v Ševětíně 16.10.2010 (08.11.2010)
Další mimořádný úspěch Jihočechů aneb mládež se nenechala zahanbit... (05.09.2010)
Oblastní výstava NO České Budějovice 6.6.2010 (17.06.2010)
Úspěšní Jihočeši na VS v Třebíči (03.05.2010)
1. VS na MČR IPO Staňkov - Krchleby 3.- 4.4.2010 (06.04.2010)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 20.3.2010 (24.03.2010)
Krajská výstava NO v Ševětíně 19.9.2009 (25.09.2009)
Klubová výstava vítězů 1. - 2.8.2009 v Poličce (07.08.2009)
Bonitace 9.5.2009 v Českých Budějovicích (14.05.2009)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 21.3.2009 (24.03.2009)
Mistrovství ČR IPO Raspenava 13.-15.6.2008 (13.06.2008)

( -dh- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )