Dnešní datum: 17. 12. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

Oblastní výstava NO České Budějovice 6.6.2010
Vydáno dne 17. 06. 2010 (3548 přečtení)

V letošním roce byla do plánu akcí nově zařazena oblastní výstava v červnovém termínu. S napětím jsme očekávali, jaký bude o výstavu v "netradičním" termínu zájem a ukázalo se, že Jihočeši i v červnu vystavovat chtějí... Celkem 56 přihlášených a 55 posouzených jedinců bylo milým překvapením.
Výstava proběhla za krásného možná až příliš letního počasí na Kynologickém cvičišti v Českých Budějovicích - Mladém, vystavované jedince posuzoval prezident ČKNO Ing. Karel Strouhal.

V článku naleznete výsledky výstavy a fotogalerii úspěšných jedinců ze všech tříd. Na dalších fotografiích se stále pracuje a budou do článku dodány později.











FOTOGALERIE ZDE



Rozhodčí: Ing. Karel Strouhal

Dorost feny
VN1 Vessna Clark
(Vegas du Haus Mansard x Karina Clark)
VN2 Elizabeth Orsi Bohemia (Unico z Kyjovského údolí x Artemis Orsi Bohemia)
VN3 Gwen Hartis Bohemia (Yukon v.d. Bastillie x Xena Hartis Bohemia)

Mladé feny
VD1,VT Ricci ze Šumavské stráže
(Chalif Framato Rolau x Wendi ze Šumavské stráže)
VD2 Pina Colada Provocativo (Rando v. Team Fiemereck x Chocolate Geisha Provocativo)
VD3 Hannie vom Haus Kirschental (Panjo v. Kirschental x Druxie v. Kirschental)
VD4 Ája Touche-Wood (Zorro Dombai x Heriett Ornis Bohemia)
VD5 Harakiri Mania Bohemia (Cherokee Provocativo x Cora Provocativo)
VD6 Fanta Framato Rolau (Vegas van Nort x Yanna Framato Rolau)
VD7 Piranha Mineo (Forest Gump Mineo x Zitta v. Hochstadten Wappen)
VD8 Charybdis Vepeden (Querry ze Stříbrného kamene x Agáta Vepeden)
VD9 Charin Vepeden (Querry ze Stříbrného kamene x Agáta Vepeden)
VD10 Megy z Berounské bašty (Qwino Chmelový kvítek x Bona ze Svobodného dvora)
VD11 Ebi Rapačov (Ero zo Štiavnických hor x Oli Rapačov)

Dospívající feny
VD1,VT Connie Hartis Bohemia
(Ober v. Bad-Boll x Xara Hartis Bohemia)
VD 2 Ischa z Gargamellu (Arko v. Butjenter Land x Viktoria Anrebri)
VD 3 Enigma Mo-Vake (Esko aus der Brunnenstrasse x Alexa v.Batu)
VD 4 Chagi Vikar (Baxter Vikar x Illa v.d. Germanenquelle)
D Marry z Nového draka (Karo Anrebri x Ichell Niox)
D Cherr z Perštátského mlýna (Ellute v.d. Mohnwiese x Carin z Perštátského mlýna)
D Cristine Aritar Bastet (Hutch v.Dunklen Zwinger x Prema Aritar Bastet)

Pracovní feny
V1, VT, OV Jessica Provocativo
(Arny Hartis Bohemia x Finta Hartis Bohemia)
V2 Šeryl ze Zevlova dvora (Cimbo Polux Bohemia x Zora Dolmina)
V3 Vera Leptáč (Nickos Clark x Chelsey Štíhlouš)
V4 Xarra Slezin Lovan (Amatus v.Bad-Boll x Elis v.Haus Ganger)
V5 Cora Provocativo (Xero Hartis Bohemia x Folly Maserau)
V6 Wara ze Zevlova dvora (Boss Mir-Jar x Beggie Daxis)
VD Fuxie Vepeden (Norman Equidius x Agáta Vepeden)
VD Ulke Ja-He (Vito Ja-He x Nela v.Haus Safko)
D Bea Little Dahlia (Cor Deric x Jiskra Z Osobovské skály)
D Zaira z Třešňáku (Lor Černý Obelisk x Judy Z Jasenskej doliny)
D Targa z Klemova dvora (Nex Z Klemova dvora x Jessy Z Atarova dvora)

Veteránky
V1, Nejlepší veterán Merry Hartis Bohemia
(Vando Moorbeck x Diana Hartis CS)
V2 Šanny z Krupičkova mlýna (Apoll Hartis Bohemia x Henny Z Krupičkova mlýna)

Dorost psi
VN1 Bachtiary Bej od Guvernéra
(Shrek Stříbrné doly x Merrylu Leptáč)
VN2 Bon Touche-Wood (Zorro Dombai x Heriet Ornis Bohemia)
VN3 Brit Touche-Wood (Zorro Dombai x Heriet Ornis Bohemia)
VN 4 Diggel Bolifari (Imman Avax Hof x Bessy Jihland)
VN 5 Indigo Vepeden (Áron Oranto x Amanda Vepeden)

Mladí psi
VD1 ,VT Puerto Rico Provocativo
(Rando v.Team Fiemereck x Chocolate Geisha Provocativo)
VD2 Maikel v.Kirschental (Odin v.Holtkamper Hof x Tinkie v.Kirchental)
VD3 Agy Ivako (Xaron Hartis Bohemia x Kony Stříbrné doly)
VD4 Cháron Vepeden (Querry ze Stříbrného kamene x Agáta Vepeden)

Dospívající psi
VD 1,VT Vinty Sherak
(Sancho v.Spitalfeld x Romance Sherak)
VD2 Apoll Daniel Bohemia (Cato Katargo x Chanell Leryka)

Pracovní psi
V1, VT,OV Zorro Dombai
(Xonar Framato Rolau x Odeta Dombai)
V2 Unico z Kyjovského údolí (Negus v.Holtkamper See x Yolly v.Danischen Hof)
V3 Nagan ze Šumavské stráže (Wicky v.Fichtenschlag x Queena Ze Šumavské stráže)
V4 Virus ze Zevlova dvora (Uran Ro-Kop Bohemia x Zora Dombai)
V5 Shrek Stříbrné doly (Forest Gump Mineo x Kony Stříbrné doly)
VD1 X-Tream ze Zevlova dvora (Voodoo Hartis Bohemia x Gwendolína Štíhlouš)
VD2 Tobiaš Anrebri (Javir v.Talka Marda x Gizi Anrebri)
VD3 Ilek od Policie (Baltazar Galán x Stela z PS)
VD4 Brad Vepeden (Luis Rivie x Denny Bílý trpaslík)

Veteráni
V1, Nejlepší veterán Forest Gump Mineo
(Xanthus v.Baruther Land x Uta Krásnoočko)


Související články:
Katalog svodu chovných psů a fen NO Jihočeské pobočky ČKNO České Budějovice 19.9.2015 (14.09.2015)
Oblastní výstava Sezimovo Ústí 22.3.2014 (02.04.2014)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 23.3.2013 (31.03.2013)
Krajská výstava NO - 15.9.2012 v Kaplici (01.10.2012)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 24.3.2012 (06.04.2012)
Speciální výstava NO 28.9.2011 v Ševětíně (14.10.2011)
Klubová výstava vítězů NO Roudnice nad Labem 20. - 21.8.2011 (29.08.2011)
Mistrovství ČR mládeže Luková 20. – 21.8.2011 (29.08.2011)
Přebor Jihočeského kraje podle IPO3 - 20.8.2011 v Českých Budějovicích (29.08.2011)
MM ČKNO 2011 - Mrákov u Domažlic 1.- 3.7. (28.07.2011)
Oblastní výstava v Českých Budějovicích 5.6.2011 (15.06.2011)
Oblastní výstava v Sezimově Ústí 19.3.2011 (22.03.2011)
Krajská výstava v Ševětíně 16.10.2010 (08.11.2010)
Další mimořádný úspěch Jihočechů aneb mládež se nenechala zahanbit... (05.09.2010)
Úspěšní Jihočeši na VS v Třebíči (03.05.2010)
1. VS na MČR IPO Staňkov - Krchleby 3.- 4.4.2010 (06.04.2010)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 20.3.2010 (24.03.2010)
Krajská výstava NO v Ševětíně 19.9.2009 (25.09.2009)
Klubová výstava vítězů 1. - 2.8.2009 v Poličce (07.08.2009)
Bonitace 9.5.2009 v Českých Budějovicích (14.05.2009)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 21.3.2009 (24.03.2009)
Výsledky Krajské výstavy NO Netolice 14.9.2008 (17.09.2008)
Mistrovství ČR IPO Raspenava 13.-15.6.2008 (13.06.2008)

( -dh- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )