Dnešní datum: 20. 04. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

Krajská speciální výstava
Propozice na KV 21.10.2017
Přihláška na KV 21.10.2017

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

Speciální výstava NO 28.9.2011 v Ševětíně
Vydáno dne 14. 10. 2011 (3061 přečtení)

Podobně jako v předchozích letech se podzimní výstava NO konala na cvičišti v Ševětíně. Letos však byla tato výstava "povýšena" na výstavu speciální se zadáváním čekatelství šampiona ČR - CAC a uděloval se titul Vítěz speciální výstavy. Tomu odpovídala i účast velmi kvalitních jedinců, kteří byli úspěšní i na letošní KVV v Roudnici n.L.. Mohli jsme tak shlédnout např. Klubovou vítězku Sandru Rumina Moravia, VA3 Hellen Ornis Bohemia i VA3 Rickiho Hartis Bohemia...
Rozhodčí Ing.Karel Strouhal posoudil 55 ze 62 přihlášených jedinců.

V článku naleznete výsledky jednotlivých tříd.









Fotografie jsou v galeriích:
  • 43 fotek
    Rozhodčí: Ing. Karel Strouhal
  • 73 fotek
    Rozhodčí: Ing. Karel Strouhal
  • 29 fotek
    Rozhodčí: Ing. Karel Strouhal
  • 82 fotek,
    Rozhodčí: Ing. Karel Strouhal
  • 16 fotek
    Rozhodčí: Ing. Karel Strouhal


    SPECIÁLNÍ VÝSTAVA NO – CAC

    SPECIÁLNÍ VÝSTAVA NO – CAC

    28.9.2011 – ZKO ŠEVĚTÍN

     

     

    Dorost – pes krátkosrstý

    1.      Wasco Ornis Bohemia – VN1

    -           O: Quattro von der Partnachklamm, M: Sandra Rumina Moravia

         58.   Nicko z Gargamellu – VN2

    -   O:Enzo  vom Fichtenschlag , M: Xarra Slezin Lovan

     

    Dorost – pes dlouhosrstý

    2.      Urx Z Krupičkova mlýna – N

    -   O: Enzo Z Krupičkova Mlýna, M: Dixi Panatax

    Dorost – feny

    3.      Bastilla ze Zevlova dvora – VN1

    -   O: Virus Ze Zevlova dvora, M: Wilma Framato Rolau

    4.      Jessica Mania Bohemia – VN3

    -  O: Kanto von der  Zenteiche, M:Harakiri Mania Bohemia

    5.      Quenny Hartis Bohemia – VN2

    -     O: Sultan v.d. Jahnhöhe, M: Xena Hartis Bohemia

    Mladí  psi

    7.      Bourbon Frany Greis – VD

    -  O: Zidane vom Kammberg, M: Megie Z Nového draka

    8.      Erik Polux Bohemia – VD1, V.Tř.

    -   O: Italo di Casa Nobili, M: Olga v. Team Zellwaldrand

    9.      Iso Vantaris – VD2

    -     O: Tyson v. Köttersbusch, M: Frisbee Egerstau

    10.   Wesley Rumina Moravia – VD3

    -    O: Garos d´Ulmental, M: Qualli Rumina Moravia

     

     

     

    Mladé feny

    11.   Andrea ze Zevlova dvora – VD2

    -  O: Enzo Z Krupičkova mlýna, M: Šeril Ze Zevlova dvora

    12.   Brita z Agíru Bohemia – VD5

    -    O: Arex von der Wilhelmswarte, M: Caira Sarandon

    13.   Birra Kehro Bohemia- VD3

    -     O: Xantos Z Agíru Bohemia, M: Naomi Krásnoočko

    14.   Gandy Sandau – Bohemia – VD4

    -   O: Dallas du Haut Mansard, M: Carry Sandau- Bohemia

    15.   Lucky Hartis Bohemia- VD6

    -  O: Geck di Casa Nobili, M: Xena Hartis Bohemia

    16.   Pinta z Nového Draka – VD8

    -  O: Kato Z Nového Drajka, M: Ichell Niox

    18.   Xena Anrebri – VD7

    -  O: Isaac v. Bracheler  See, M: Oliv Leryka

           59. Elli Polux Bohemia – VD1, V. Tř.

    -    O: Italo di Casa Nobili, M: Olga vom Team Zellwaldrand

     

    Dospívající psi

    19.   Bon Touche Wood – VD1, V.Tř.

    -    O: Zorro Dombai, M: Heriet Ornis Bohemia

    20.   Coudy z Údolí Úpy – VD3

    -   O: Zar von der Schiffslache, M: Jeniffer Moravia Artex

    21.   Chees ze Svobodného dvora – VD4

    -  O: Jaro Ja-He, M: Bona ze Svobodného dvora

    22.   Nero Skočická samota – VD5

    -  O: Bongo Vikar, M: Cher Skočická samota

    23.   Shadow Provocativo – VD2

    -  O: Rocky von Feuermelder, M: Chocolate Geisha Provocativo

     

     Dospívající pes – dlouhosrstý

     

    24.   Speedy Provocativo – VD1, V. Tř.

    -   O: Rocky von Feuermelder, M: Chocolate Geisha Provocativo

     

     

     

    Dospívající feny

     

    25.   Alisa Plavská růže – VD9

    -    O: Bongo Vikar, M: Hanny z Perštátského mlýna

    26.   Bionce Errinor – VD10

    -  O:  Charik Galán Nalag, M: Ora ze Stříbrného kamene

    27.   Bonna Errinor – VD6

    -  O: Charik Galán Nalag, M: Ora ze Stříbrného kamene

    28.   Ensien Stříbrné doly – VD4

    -  O: Natcho vom Kirschental, M: Quina Stříbrné doly

    29.   Hollywood v. Team Zellwaldrand – VD1, V. Tř.

    -  O: Ober della Valcuvia, M: Oliviav. Team Zellwaldrand

    30.   Samba Provocativo – VD2

    -  O: Rocky v. Feuermelder, M: Chocolate Geisha Provocativo

    31.   Russian Roulette Provocativo – VD3

    -  O: Matcho Hartis Bohemia, M: Jessica Provocativo

    32.   Xita v.d. Mohnwiese – VD7

    -  O: Gauner v.Waldhäuser Schloss, M:  Nikita v.d. Mohnwiese

           60. Erra od Roubenky – VD8

    -    O: Ox z Jirkova dvora, M: Paloma od Roubenky

           62. Ennie Stříbrné doly – VD5

    -   O: Natcho vom Kirschental, M: Quinna Stříbrné doly

     

     Pracovní psi

    33.   Art Errinor – VD1

    -    O: Luca ze Stříbrného kamene, M: Ora ze Stříbrného kamene

    34.   Brego Stěžovská zahrada – V4

    -  O: Natcho vom Kirschental, M: Christa Hartis Bohemia

    35.   Grizzly Vikar – VD2

    -   O: Cato Katargo, M:  Veleno

    36.   Icco z Gargamellu – V3

    -  O: Arko v. Butjenter,M: Viktoria Anrebri

    38.   Ricki Hartis Bohemia – V1, CAC, Vítěz speciální výstavy

    -  O: Orbit v. Huhnegrab, M: Lara Hartis Bohemia

    39.   Vergil vom Reichertshof – V2, Res CAC

    -   O: Baxter do Monticans, M: Face vom Reichertshof

     

     

    Pracovní pes  dlouhosrstý

     

    40.   Ax Denbrix – V1

    -  O: Quinn od Policie ČR, M: Brixie Girmido

    41.   Cafú Půlnoční měsíc – V2

    -  O: Bob z Gargamelu,  M: Orsi z  Města Šachet

    Pracovní feny

     

    42.   Donna Polux Bohemia – V3

    -   O: Yetie vom Zellwaldrand, M: Salli v. Spialfeld

         45. Fenzi Framato rolau – V4

    -  O: Vegas van Noort, M: Yanna Framato Rolau

         46. Funny Hartis Bohemia – V5

    -    O: Peik v. Holtkamper, M: Kira Hartis Bohemia

         47. Hannie v. Haus Kirschental – V7

    -    O:  Panjo vom Kirschental, M: Druxie vom Kirschental

         48. Hellen Ornis Bohemia– V2, Res CAC

    -   O: Fimo Hartis Bohemia, M: Xera Ornis Bohemia

         49. Chakira z Gargamellu – V6

    -  O: Amatus v. Bad – Boll, M: Tequilla Anrebri

         50. Charise od Vlašimské Brány – VD2

    -  O: Gerro Leryka, M: Anita z Měsíčního Údolí

        51. Sandra Rumina Moravia – V1, CAC, Vítězka speciální výstavy

    -  O: Pakros d´Ulmental, M: Chipsy Rumina Moravia

        53. Yverry Hartis Bohemia – V8

    -  O: Djenges kahn v. Santes Hone, M: Xena Hartis Bohemia

         61. Ynusa z Jirkova dvora – VD1

    -  O: Pard z Jirkova Dvora, M: Inka z Jirkova Dvora

     

    Pracovní fena dlouhosrstá

     

        54. Brittany Zaffa Gold – VD

    -    O: Nickos Clark, M: Zaffa Fabare Bohemia

    Veteráni psi

     

        55. Bob z Gargamellu – V2

    -   O: Apoll Hartis Bohemia, M: Viktoria Anrebri

        56. Forest Gump Mineo – V1, Nejlepší veterán

    -  O: Xanthus v. Baruther Land, M: Uta Krásnoočko

    Veteráni feny

     

        57. Romance Sherak – V1, Nejlepší veterán

    -   O: Apol Hartis Bohemia, M: Giner Sherak

           

     

     



    Související články:
    Katalog svodu chovných psů a fen NO Jihočeské pobočky ČKNO České Budějovice 19.9.2015 (14.09.2015)
    Oblastní výstava Sezimovo Ústí 22.3.2014 (02.04.2014)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 23.3.2013 (31.03.2013)
    Krajská výstava NO - 15.9.2012 v Kaplici (01.10.2012)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 24.3.2012 (06.04.2012)
    Klubová výstava vítězů NO Roudnice nad Labem 20. - 21.8.2011 (29.08.2011)
    Mistrovství ČR mládeže Luková 20. – 21.8.2011 (29.08.2011)
    Přebor Jihočeského kraje podle IPO3 - 20.8.2011 v Českých Budějovicích (29.08.2011)
    MM ČKNO 2011 - Mrákov u Domažlic 1.- 3.7. (28.07.2011)
    Oblastní výstava v Českých Budějovicích 5.6.2011 (15.06.2011)
    Oblastní výstava v Sezimově Ústí 19.3.2011 (22.03.2011)
    Krajská výstava v Ševětíně 16.10.2010 (08.11.2010)
    Další mimořádný úspěch Jihočechů aneb mládež se nenechala zahanbit... (05.09.2010)
    Oblastní výstava NO České Budějovice 6.6.2010 (17.06.2010)
    Úspěšní Jihočeši na VS v Třebíči (03.05.2010)
    1. VS na MČR IPO Staňkov - Krchleby 3.- 4.4.2010 (06.04.2010)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 20.3.2010 (24.03.2010)
    Krajská výstava NO v Ševětíně 19.9.2009 (25.09.2009)
    Klubová výstava vítězů 1. - 2.8.2009 v Poličce (07.08.2009)
    Bonitace 9.5.2009 v Českých Budějovicích (14.05.2009)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 21.3.2009 (24.03.2009)
    Výsledky Krajské výstavy NO Netolice 14.9.2008 (17.09.2008)
    Mistrovství ČR IPO Raspenava 13.-15.6.2008 (13.06.2008)

    ( -dh- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )