Dnešní datum: 22. 09. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 24.3.2012
Vydáno dne 06. 04. 2012 (4396 přečtení)

Letošní výstava v Sezimově Ústí proběhla za neuvěřitelného počasí. Po letech se na organizátory této první chovatelské akce v sezóně usmálo konečně štěstí a bylo opravdové jaro. Na účastníky i diváky se od rána usmívalo sluníčko a teplota se vyšplhala až ke 20°C, kruh byl tentokrát suchý a bezpečný pro psy i vodiče. Výborně připravenou a dobře obsazenou výstavu posuzoval ÚPCH Ing. Jiří Novotný, který posoudil 56 ze 62 přihlášených jedinců.




V článku naleznete výsledky výstavy a fotografie vítězů a výborných jedinců.






GALERIE





  • OV NO Sezimovo Ústí

    OV NO Sezimovo Ústí

    24.3.2012

    Rozhodčí: Ing. Jiří Novotný

     

    TŘÍDA DOROSTU - psi krátkosrstí

     

    Velmi nadějný 1

    OLIVER Z KADAŇSKÉHO PODHRADÍ       

    (EXCEL SCHREIDON x GERA Z KADAŇSKÉHO PODHRADÍ

    Majitel:  EVA KOPPOVÁ, PRAHA 5

     

    Velmi nadějný 2

    DE JA VU  ZE ZEVLOVA DVORA 

    (CAR Z JAN-RU x XIA XIXAO ZE ZEVLOVA DVORA)

    Majitel:  ANDREA ZEVLOVÁ, Č. BUDĚJOVICE

     

     

    TŘÍDA MLADÝCH - psi krátkosrstí

    Vítěz třídy mladých, Velmi dobrý 1

    SEMINO VOM  NATOPLATZ       

    (WEGAS VOM FICHTENSCHLAG x DANZA VOM NATOPLATZ )    

    Majitel: JIŘÍ ZEVL, Č. BUDĚJOVICE

     

    Velmi dobrý 2

    CARLOS Z AGÍRU BOHEMIA         

    (TONI V.D. RIESER PERLE x LEXI Z AGÍRU BOHEMIA)

    Majitel:  PETR POLÁK, LUKA NAD JIHLAVOU

     

    Velmi dobrý 3

    DOUGLAS ANREBRI       

    (GARP Z LINTICHU x LADA ANREBRI)

    Majitel: VERONIKA HECKROVÁ, KLADNO 4

     

    Velmi dobrý 4

    AR NAZIM OD ČERNÉHO DUBU               

    (XANTO V. WEINERGBLICK x BRINNA MALI ELGI)

    Majitel:  ING. VERONIKA BENADOVÁ, VITÍN

     

    Velmi dobrý 5

    GINO SORIZO

    (BADY ZE SVOBODNÉHO x DIXIE SORIZO)

    Majitel:  MGR. SOŇA NOVÁKOVÁ, DRAŽICE

     

    Dobrý 6

    AJAX  PETRA CHELČICKÉHO       

    (HOKY VA-PE x JENNY SKOČICKÁ SAMOTA)

    Majitel: LUCIE ŠTĚCHOVÁ, PIŠTÍN

                 

    Dobrý 7

    CORTÉZ DANIEL BOHEMIA         

    (UNKAS VOM SALZTALBLICK x ZAIRA Z TŘEŠŇÁKU)

    Majitel: KAMIL HORÁK, SEPEKOV

     

     

      

     

    TŘÍDA DOSPÍVAJÍCÍCH- psi krátkosrstí

     

     

    Vítěz třídy dospívajících, Velmi dobrý 1

    ARAGON FABARE BOHEMIA     

    (ESOS V. HAUS  PORTOFINO x LOTTY V.D. PISTE TROPE)

    Majitel: MANŽELÉ KEJZAROVI, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM

               

    Velmi dobrý 2

    RIO Z KRUPIČKOVA MLÝNA

    (URAN FRAMATO ROLAU x CARIS Z KRUPIČKOVA MLÝNA )        

    Majitel: OLGA SKÁLOVÁ, PŘELOUČ

     

    Velmi dobrý 3             

    FERES RAPAČOV             

    JARO JA-HE x VENDY RAPAČOV               

    Majitel: KRISTÝNA KOPRNICKÁ, JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ

     

     

    TŘÍDA PRACOVNÍ - psi krátkosrstí

     

    Oblastní vítěz, vítěz třídy, Výborný 1

    RICKI  HARTIS BOHEMIA             

    (ORBIT VOM HUHNEGRAB x LARA HARTIS BOHEMIA)   

    Majitel: MVDr. HELENA MELOUNOVÁ,  CHOTĚBOŘ

     

    Výborný 2

    UNICO  Z KYJOVSKÉHO ÚDOLÍ

    NEGUS V. HOLTKAMPER SEEYOLLY V.DANISCHEN HOF 

    Majitel: PETRA WUNSCHOVÁ, PRAHA ZÁPAD

     

    Výborný 3

    BON  TOUCHE WOOD  

    (ZORRO DOMBAI x HERIETT ORNIS BOHEMIA)

    Majitel: HANA KASTLOVÁ, BOREK

     

    Výborný 4

    XENON  PERUNIUS BOHEMIA  

    (AREX V.D. WILHELMSWARTE x QUINCI PERUNIUS BOHEMIA)

     Majitel: KAREL DOBROVSKÝ, Č. BUDĚJOVICE

     

    Výborný 5

    BELVIS  SHERAK              

    (XERO HARTIS BOHEMIA x ISABELLA SHERAK)

    Majitel: MONIKA MARKESOVÁ, PACOV

     

    Výborný 6

    DAGLES  ALFARI BOHEMIA        

    (NAVAR HRONOVSKÝ PRAMEN x ARLETHA ALFARI BOHEMIA)

    Majitel: JAROSLAV A IVANA SEDLÁŘOVI, MOHELNICE

     

    Výborný 7

    BAZIR  Z JIRKOVA DVORA           

    (NAVAR HRONOVSKÝ PRAMEN x BÁRA ZE SRNČÍHO VRCHU)    

    Majitel: MIROSLAV POLÍVKA, JABLONEC NAD NISOU

                

    Velmi dobrý 8

    QWINT  Z KLEMOVA DVORA

    HASKO V. FERN-TAL x JESSY Z ATAROVA DVORA

    Majitel: PAVLÍNA ŘEŽÁBKOVÁ, STRMILOV

     

                  

     

    TŘÍDA VETERÁNŮ - psi krátkosrstí

     

    Nejlepší veterán, Výborný 1

    ZORRO  DOMBAI

    (XONAR FRAMATO ROLAU x ODETA DOMBAI)

    Majitel: HANA KASTLOVÁ, BOREK

     

    Výborný 2

    FOREST GUMP  MINEO

    (XANTHUSBV.BARUTHER x UTA KRÁSNOOČKO)

    Majitel: BARBORA DĚKANOVÁ, ZLIV

     

     

     

    TŘÍDA DOROSTU- feny krátkosrsté

    Velmi nadějná 1

    CEDRA OD NECHRANIC

    (CAK HARTIS BOHEMI x ARICCI WOLFELAND)

    Majitel:  SOŇA FIŠEROVÁ, KADAŇ

               

    Velmi nadějná 2

    HOLIDAY ORSI BOHEMIA

    (ENZO V. FICHTENSCHLAG-ZWINGERARTEMIS ORSI BOHEMIA)

    Majitel: DANA WUNSCHOVÁ, PRAHA ZÁPAD

     

    Velmi nadějná 3

    CERRA  ZE ZEVLOVA DVORA

    MAIKEL V. KIRSCHENTAL x DELLIE V. KIRSCHENTAL

    Majitel: ADOLF ČERNÝ, Č. BUDĚJOVICE

     

    Velmi nadějná 4

    VERONE  Z KRUPIČKOVA MLÝNA

    (ENZO Z KRUPIČKOVA MLÝNA x QUARTA FRAMATO ROLAU)

    Majitel: PETRA KOSTELECKÁ, MNÍŠEK POD BRDY

     

     

    TŘÍDA MLADÝCH - feny krátkosrsté

     

    Vítěz třídy mladých, Velmi dobrá 1

    BASTILLA  ZE ZEVLOVA DVORA

    (IRUS ZE ZEVLOVA DVORA x WILMA FRAMATO ROLAU)

    Majitel: ANDREA ZEVLOVÁ, Č. BUDĚJOVICE

     

    Velmi dobrá 2

    JULIETTE  MANIA BOHEMIA

    (KANTO V.D. ZENTEICHE x HARAKIRI MANIA BOHEMIA)

    Majitel: ZDEŇKA PRAŽÁKOVÁ, ŽELEČ

     

    Velmi dobrá 3

    GINNY  ORSI BOHEMIA

    (UNICO Z KYJOVSKÉHO ÚDOLÍ x GIPSY SHERAK )

    Majitel: MGR. ALICE JAVŮRKOVÁ, ÚVALY

     

    Velmi dobrá 4

    QUENY  HARTIS BOHEMIA

    (SULTAN V.D. JAHNHOHE x XENA HARTIS BOHEMIA)

    Majitel: LENKA RYSOVÁ, VITÍN

     

    Velmi dobrá 5

    XERA VIKAR

    (ANGSBACKENŚ ROSSO x BONNY V.D. GERMANENQUELLE)

    Majitel: IVETA PEJŠOVÁ, NOVOSEDLY NAD NEŽ.

     

    Velmi dobrá 6

    ENNY  Z LOMECKÉHO POLESÍ

    (QUEL OD POLICIE ČR x ERIKA MARIKO BOHEMIA)

    Majitel: IVETA PEJŠOVÁ, NOVOSEDLY NAD NEŽ.

     

    Velmi dobrá 7

    ESTER  MARKIES

    (BELVIS SHERAK x CAIRA PŮLNOČNÍ MĚSÍC)

    Majitel: MONIKA MARKESOVÁ, BABICE 24, 395 01 PACOV

     

    Velmi dobrá 8

    MISSY   Z KRAJE KARLA IV.

    (DIEGO V. WAISAGRUND x FATTY Z KRAJE KARLA IV.) 

    Majitel: JIŘÍ STRNAD, VODŇANY

     

    Velmi dobrá 9

    AMIKA  PETRA CHELČICKÉHO

    (HOKY VA-PE x JENNY SKOČICKÁ SAMOTA)

    Majitel:  MARIE CELÁ, VODŇANY

      

    Velmi dobrá 10

    EDITA  KROKODÝLÍ FARMA

    (JAVIR V. TALKA MARDA x BAGHÍRA KROKODÝLÍ FARMA)

    Majitel: JOSEF PEJŠA, MILEVSKO

     

    Velmi dobrá 11

    LORETTA  VEPEDEN

    (PIT V. FUCHSSTEIN x AGÁTA VEPEDEN)

    Majitel: VĚRA KORDULOVÁ, PÍSEK

     

    Velmi dobrá 12

    GERA  SORIZO

    (BADY ZE SVOBODNÉHO DVORA x DIXIE SORIZO)

    Majitel:  MGR. SOŇA NOVÁKOVÁ, DRAŽICE

     

    Velmi dobrá 13

    CAIMI     DANIEL BOHEMIA

    (UNKAS VOM SALZTALBLICK x ZAIRA Z TŘEŠŇÁKU)

    Majitel: KATEŘINA FALADOVÁ, SEPEKOV

     

     

     

     

      

     

     TŘÍDA DOSPÍVAJÍCÍCH - feny krátkosrsté

     

     

    Vítěz třídy dospívajících, Velmi dobrá 1

    APRIL  FABARE BOHEMIA

    (EROS V. HAUS PORTOFINO x LOTTY V.D. PISTE TROPHE)

    Majitel: PETRA ČEJKOVÁ, KLADRUBY NAD LABEM

     

    Velmi dobrá 2

    ANDREA  ZE ZEVLOVA DVORA

    (ENZO Z KRUPIČKOVA MLÝNA x ŠERIL ZE ZEVLOVA DVORA)

    Majitel: ANDREA ZEVLOVÁ, Č. BUDĚJOVICE

     

     Velmi dobrá 3

     XANADU  ANREBRI

    (ISAAC VOM BRACHELER SEE x OLIV LERYKA)

    Majitel: VERONIKA HECKEROVÁ, KLADNO

     

    Velmi dobrá 4

    FATTY  RAPAČOV

    (JARO JA-HE x VENDY RAPAČOV)

    Majitel: LUBOMÍR VORAČKA, NETOLICE

     

    Velmi dobrá 5

    XARA  MAJORŮV HÁJ

    (SAM BEIT HABOXER MEHAGIVA x NAMBA MAJORŮV HÁJ)

    Majitel: GABRIELA KRÁLŮV DVŮR +

     JANA KŘEČKOVÁ, DRAHENICKÝ MÁLKOV

     

    Velmi dobrá 6

    ARETA  JA-HE

    (DUSTY VOM BAUMGARTEN x ALMA MODRÁ STRELA)

    Majitel: JANA BENEŠOVÁ, SEZIMOVO ÚSTÍ

     

               

     

     

     

     

    TŘÍDA PRACOVNÍ - feny krátkosrsté

     

    Oblastní vítěz, vítěz třídy, Výborná 1

    FUNNY  HARTIS BOHEMIA

    (PEIK VOM HOLTKAMPER HOF x KIRA HARTIS BOHEMIA)

    Majitel: PETRA KNIHOVÁ, ŘÍČANY

     

    Výborná 2

    SAMBA  PROVOCATIVO

    (ROCKY V FEUERMELDER x CHOCOLATE GEISHA PROVOCATIVO)

    Majitel: ING. PETRA BURSÍKOVÁ, TÁBOR

     

    Výborná 3

    VENDETA  FABARE BOHEMIA

    (MARKO V.D. SCHWARZEN ACHT x ZARTHA FABARE BOHEMIA)

    Majitel: PETRA ČEJKOVÁ, KLADRUBY NAD L

     

    Výborná 4

    AIDA  GRANDE CHEROKEE         

    (FOREST GUMP MINEO x LERI VITAXIS)

    Držitel: MILUŠE VROBELOVÁ, Č.BUDĚJOVICE

     

    Výborná 5

    HANNIE  VOM HAUS KIRSCHENTAL

    (PANJO V. HAUS KIRSCHENTAL x DRUXIE V. HAUS KIRSCHENTAL)

    Majitel: MATHIAS FULLER + ANDREA ZEVLOVÁ, Č. BUDĚJOVICE

     

    Výborná 6

    RUSSIAN ROULETE  PROVOCATIVO

    (MATCHO HARTIS BOHEMIA x JESSICA PROVOCATIVO)

    Majitel: Barbora Zahradníková, Tábor

     

    Výborná 7

    EVI  PANATAX

    (JUMBO DI ZENEVREDO x VANTA SUCHÉ LAZCE)

    Majitel: PAVLÍNA VOBOŘILOVÁ, DVŮR KÁLOVÉ NAD L.

     

    Výborná 8

    ENNIE  STŘÍBRNÉ DOLY

    (NATCHO V. KIRSCHENTAL x QUINA STŘÍBRNÉ DOLY)

    Majitel: IVANA BOČKOVÁ,  ŠEVĚTÍN

     

    Výborná 9

    PIRANHA  MINEO

    (FOREST GUMP MINEO x ZITTA V. HOCHSTADTER WAPPEN)

    Majitel: BARBORA DĚKANOVÁ, ZLIV

     

    Velmi dobrá 10

    DIXIE  ZE ŠIKMÁKU

    (JARO JA-HE x BESSY ZE ŠIKMÁKU)

    Majitel: JIŘÍ POLÁK, TÁBOR

      

     

     

    TŘÍDA PRACOVNÍ - feny dlouhosrsté

     

    Oblastní vítěz, vítěz třídy, Výborná 1

    NARRA  Z KRUPIČKOVA MLÝNA

    ENZO Z KRUPIČKOVA MLÝNA x GIRA ALMETT

    Majitel: STANISLAV PETRUŽÁLEK, PRAHA 2

     

     



    Související články:
    Katalog svodu chovných psů a fen NO Jihočeské pobočky ČKNO České Budějovice 19.9.2015 (14.09.2015)
    Oblastní výstava Sezimovo Ústí 22.3.2014 (02.04.2014)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 23.3.2013 (31.03.2013)
    Krajská výstava NO - 15.9.2012 v Kaplici (01.10.2012)
    Speciální výstava NO 28.9.2011 v Ševětíně (14.10.2011)
    Klubová výstava vítězů NO Roudnice nad Labem 20. - 21.8.2011 (29.08.2011)
    Mistrovství ČR mládeže Luková 20. – 21.8.2011 (29.08.2011)
    Přebor Jihočeského kraje podle IPO3 - 20.8.2011 v Českých Budějovicích (29.08.2011)
    MM ČKNO 2011 - Mrákov u Domažlic 1.- 3.7. (28.07.2011)
    Oblastní výstava v Českých Budějovicích 5.6.2011 (15.06.2011)
    Oblastní výstava v Sezimově Ústí 19.3.2011 (22.03.2011)
    Krajská výstava v Ševětíně 16.10.2010 (08.11.2010)
    Další mimořádný úspěch Jihočechů aneb mládež se nenechala zahanbit... (05.09.2010)
    Oblastní výstava NO České Budějovice 6.6.2010 (17.06.2010)
    Úspěšní Jihočeši na VS v Třebíči (03.05.2010)
    1. VS na MČR IPO Staňkov - Krchleby 3.- 4.4.2010 (06.04.2010)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 20.3.2010 (24.03.2010)
    Krajská výstava NO v Ševětíně 19.9.2009 (25.09.2009)
    Klubová výstava vítězů 1. - 2.8.2009 v Poličce (07.08.2009)
    Bonitace 9.5.2009 v Českých Budějovicích (14.05.2009)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 21.3.2009 (24.03.2009)
    Výsledky Krajské výstavy NO Netolice 14.9.2008 (17.09.2008)
    Mistrovství ČR IPO Raspenava 13.-15.6.2008 (13.06.2008)

    ( -dh- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )