Dnešní datum: 17. 12. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu
Zápisy z předsednictva Usnesení konference ČKNO

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Bonitační figuranti
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Nakryté feny
Narozené vrhy
Vložení krytí/vrhu

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 21.3.2009
Vydáno dne 24. 03. 2009 (4181 přečtení)

Za chladného, ale slunečného počasí proběhla v sobotu 21.3.2009 první chovatelská akce Jihočeské pobočky KNO - Oblastní výstava v Sezimově Ústí.
Výstava byla velmi dobře obsazena, přihlásilo se 87 jedinců, které posoudil ÚPCH NO ing. Jiří Novotný.

Výsledky a fotografie přinášíme v článku.


Oblastní výstava NO

PSI

Třída dorostu

FEDOR Mir-Jar

(Indo Starý samotár x Felischa Irluka)

Velmi nadějný 2

 

FALCO Mania Bohemia

(Matcho Hartis Bohemia x Cora Provocativo)

Velmi nadějný 1

 

ZAKO z Milberku

(Chari z Esagilu x Odeta z Milberku)

Velmi nadějný 3

 

 

Třída mladých

ALF Denbrix

(Quinn od Policie ČR x Brixie Girmido)

Dobrý

 

CADDY Sandau-Bohemia

(Dux de Cuatro Flores x Kati v.Poxdorfer-Tannenhof)

Velmi dobrý 5

 

DAG Sorizo

(Voodoo Hartis Bohemia x Hanah Rivie)

Velmi dobrý 10

 

DRUCK Sorizo

(Voodoo Hartis Bohemia x Hanah Rivie)

Velmi dobrý 9

 

FRAM z Boreckého potoka

(Chip krásnoočko x Bora-Bora-Carcharias)

Velmi dobrý 4

 

FRANKIE Drapa

(Piko Bret-Bett x Axa Drapa)

Velmi dobrý 8

 

MAESTRO Provocativo

(Cayira´s Herro x Xedra Anrebri)

Velmi dobrý 6

 

NAGAN ze Šumavské stráže

(Wilko V.Fichtenschlag x Quena ze Šumavské stráže)

Velmi dobrý 1, Vítěz třídy mladých

 

SENDY Anrebri

(Reno Jipo-Me x Sangy Anrebri)

Velmi dobrý 7

 

TOR Vitaxis

(Kanto Vitaxis x Inka Moravia Kar-Mi)

Velmi dobrý 2

 

VIGO Framato Rolau

(Levis Di Fossombrone x Kenya Van Noort)

Velmi dobrý 3

 

 

Třída dospívajících

BACCHUS Orsi Bohemia

(Karo Dlhá Roveň x Artemis Orsi Bohemia)

Velmi dobrý 1

 

BRAD Equidius

(Veus von Haus Veile x Rena Eqidius)

Velmi dobrý 5

 

CANTO z Vodňanské doliny

(Piko Bret-Bett x Iris z Osobovské skály)

Velmi dobrý 2

 

DARGO Mania Bohemia

(Zoran Ben-Ju x Bára z Oplovny)

Velmi dobrý 7

 

ESO z Jirkova dvora

(Atila z Kočičího dvora x Astra Lucia-Viktória)

Velmi dobrý 3

 

GERO Bohemia Abakan

(Quin od Policie ČR x Chappa z Pohraniční stráže)

Velmi dobrý 6

 

KATO z Nového draka

(Ergo Hartis Bohemia x Gimi z Nového draka)

Dobrý

 

KIR Miss Jakoso

(Luca ze Stříbrného kamene x Henny Miss Jakoso)

Velmi dobrý 8

 

ORD Leryka

(Nash v. Lisdorferland x Emilka Anrebri)

Velmi dobrý 4

 

ORIN Leryka

(Nash v. Lisdorferland x Emilka Anrebri)

Dobrý

 

XARON Stříbrné doly

(Charis Leryka x Fanny Leryka)

Dobrý

 

ZIKO z Mokropeské zahrady

(Zoran Ben-Ju x Týna Mil-Vel)

Dobrý

 

 

Třída pracovní

AKIM z Agíru Bohemia

(Basko v. Deninghauser Park x Kessy z Agíru Bohemia)

Výborný 5

 

DENIS Girmido

(Akim Černá vlnka x Elis od Natálky)

Velmi dobrý

 

CHEROKEE Provocativo

(Xandy Vitaxis x Aimy Hartis Bohemia)

Výborný 3

 

INGO Moravia Kar-Mi

(Karat´s Vlk x Honey v.Birstadter Hof)

Výborný 1, Vítěz třídy pracovní, Oblastní vítěz

 

KENDY Atari Lee

(Xaron Hartis Bohemia x Inka Atari Lee)

Výborný 7

 

MATCHO Hartis Bohemia

(Arak V. Frankengold x Merry Hartis Bohemia)

Výborný 4

 

VERON Anrebri

(Xandi Anrebri x Megy z Podradbuzí)

Výborný 6

 

VIRUS ze Zevlova dvora

(Uran Ro-Kop Bohemia x Zora Dolmina)

Výborný 2

 

 

Třída veteránů

FOREST GUMP Mineo

(Xanthus v. Baruther Land x Uta Krásnoočko)

Výborný 1, Nejlepší veterán

 

FENY

Třída dorostu

MEGIE z Nového draka

(Karo Anrebri x Ichell Niox)

Nadějná

 

 

Třída mladých

AICHA Denbrix

(Quin od Policie ČR x Brixie Grimido)

Velmi dobrá 10

 

ARISA IRA od Guvernéra

(Arni Hartis Bohemia x Merrylu Leptáč)

Velmi dobrá 8

 

CARRY Sandau-Bohemia

(Dux de Cuatro Flores x Kati V. Poxderfer-Tannenhof)

Velmi dobrá 3

 

DIXIE Sorizo

(Voodoo Hartis Bohemia x Hanah Rivie)

Velmi dobrá

 

CHEILA z Agíru Bohemia

(Vegas du Haut Mansard x Caira Sarandon)

Velmi dobrá 1, Vítězka třídy mladých

 

NATASHA Provocativo

(Cayira´s Herro x Aimy Hartis Bohemia)

Velmi dobrá 5

 

NATHALIA Provocativo

(Cayira´s Herro x Aimy Hartis Bohemia)

Velmi dobrá 9

 

NINA ze Šumavské stráže

(Wilko v.Fichtenschlang x Quena ze Šumavské stráže)

Velmi dobrá 6

 

RABIENNE aus der Brunnenstrase

(Marko von der Schwarzen Ach x Ussy von Danischen Hof)

Velmi dobrá 2

 

VEGA Leptáč

(Nickos Clark x Chelsey Štíhlouš)

Velmi dobrá

 

WILMA Framato Rolau

(Chaliv Framato Rolau x Juna v. Holtkamper See)

Velmi dobrá 7

 

ZOLLY z Atalu Praha

(Baquero aus Wattenscheid x Pella v.d. Holzheimer Linde)

Velmi dobrá 4

 

 

Třída dospívajících

ANNIE z Čečelic

(Žigo Jipo-Me x Chery z Trucu)

Velmi dobrá

 

AXA Netřebický kopec

(Nor od Policie ČR x Enie Štíhlouš)

Velmi dobrá

 

BETINA Eqidius

(Veus von Haus Veile x Rena Eqidius)

Velmi dobrá

 

DRIXI Mania Bohemia

(Zoran Ben-Ju x Bára z Oplovny)

Velmi dobrá

 

ELISA Jihland

(Boss Mir-Jar x Brita z Hanýžkovic)

Velmi dobrá 8

 

FRÝDA Námořník

(Hoky Va-Pe x Dasty Moravia Artex)

Dobrá

 

GLORIS Cartágo

(Endy Týnská hora x Šanny z Krupičkova mlýna)

Velmi dobrá 9

 

HARIETA z Perštátského mlýna

(Zender v. Lusondai x Carin z Perštátského mlýna)

Velmi dobrá

 

HOKY z Perštátského mlýna

(Zender v. Lusondai x Carin z Perštátského mlýna)

Dobrá

 

IKOLKA Skočická samota

(Gero Leryka x Grejs Skočická samota)

Velmi dobrá 10

 

KOBRA 11 z Nového draka

(Ergo Hartis Bohemia x Gimi z Nového draka)

Velmi dobrá

 

KORA Miss Jakoso

(Luca ze Stříbrného kamene x Henna Miss Jakoso)

Velmi dobrá

LARA Moravia Kar-Mi

(Xamb v. Overledingerland x Omira v. Bierstadter Hof)

Velmi dobrá 5

 

LINA ze Šumavské stráže

(Xandy Vitaxis x Jeana ze Šumavské stráže)

Velmi dobrá 2

 

LORIEN Angel Navajo

(Arny Hartis Bohemia x Gira Almett)

Velmi dobrá 7

 

OLIV Leryka

(Nash v. Lisdorferland x Emilka Anrebri)

Velmi dobrá

 

QUERA Vitaxis

(Xandy Vitaxis x Karma Vitaxis)

Velmi dobrá 1, Vítězka třídy dospívajících

 

RATA Wolfeland

(Sancho v. Spitalfeld x Megy Manepo Ideal)

Velmi dobrá 3

 

TESS Redox

(Dux de Cuatro Flores x Merit Redox)

Velmi dobrá 6

 

WARA ze Zevlova Dvora

(Boss Mir-Jar x Beggie Daxis)

Velmi dobrá 4

 

XANTYPA ze Zevlova Dvora

(Voodoo Hartis Bohemia x Gwendolína Štíhlouš)

Velmi dobrá

 

 

Třída pracovní

BIANCA Hartis Bohemia

(Ghandi v. Arlett x Kira Hartis Bohemia)

Výborná 4

 

DAKY z Jiř-Moch

(Bred Black-Dan-Mo-Naj x Haky z Jiř-Moch)

Výborná 5

 

FANTA Bohemia Abakan

(Bren z Daskonu x Chappa z Pohraniční Stráže)

Velmi dobrá

 

GINA Jipo-Me

(Baltazar Galán CS x Tina Jipo-Me)

Výborná 6

 

GRÉTA z Nové pošty

(Ero zo Štiavnických hor x Daisy Bílý trpaslík)

Velmi dobrá

 

CHOCOLATE GEISHA Provocativo

(Xandy Vitaxis x Aimy Hartis Bohemia)

Výborná 2

 

IRA Moravia Kar-Mi

(Karat"s Ulk Hof x Honey V. Bierstandter)

Výborná 1, Vítězka třídy pracovní, Oblastní vítězka

 

SABA Stříbrné doly

(Forest Gump Mineo x Kony Stříbrné doly)

Výborná 7

 

ŠERIL ze Zevlova dvora

(Cimbo Polux Bohemia x Zora Dolmina)

Výborná 3

 

 

Třída veteránů

MERRY Hartis Bohemia

(Vando Moorbeck x Diana Hartis Bohemia)

Výborná 1, Nejlepší veterán

 

Zdroj: pořadatel výstavy



Související články:
Katalog svodu chovných psů a fen NO Jihočeské pobočky ČKNO České Budějovice 19.9.2015 (14.09.2015)
Oblastní výstava Sezimovo Ústí 22.3.2014 (02.04.2014)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 23.3.2013 (31.03.2013)
Krajská výstava NO - 15.9.2012 v Kaplici (01.10.2012)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 24.3.2012 (06.04.2012)
Speciální výstava NO 28.9.2011 v Ševětíně (14.10.2011)
Klubová výstava vítězů NO Roudnice nad Labem 20. - 21.8.2011 (29.08.2011)
Mistrovství ČR mládeže Luková 20. – 21.8.2011 (29.08.2011)
Přebor Jihočeského kraje podle IPO3 - 20.8.2011 v Českých Budějovicích (29.08.2011)
MM ČKNO 2011 - Mrákov u Domažlic 1.- 3.7. (28.07.2011)
Oblastní výstava v Českých Budějovicích 5.6.2011 (15.06.2011)
Oblastní výstava v Sezimově Ústí 19.3.2011 (22.03.2011)
Krajská výstava v Ševětíně 16.10.2010 (08.11.2010)
Další mimořádný úspěch Jihočechů aneb mládež se nenechala zahanbit... (05.09.2010)
Oblastní výstava NO České Budějovice 6.6.2010 (17.06.2010)
Úspěšní Jihočeši na VS v Třebíči (03.05.2010)
1. VS na MČR IPO Staňkov - Krchleby 3.- 4.4.2010 (06.04.2010)
Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 20.3.2010 (24.03.2010)
Krajská výstava NO v Ševětíně 19.9.2009 (25.09.2009)
Klubová výstava vítězů 1. - 2.8.2009 v Poličce (07.08.2009)
Bonitace 9.5.2009 v Českých Budějovicích (14.05.2009)
Výsledky Krajské výstavy NO Netolice 14.9.2008 (17.09.2008)
Mistrovství ČR IPO Raspenava 13.-15.6.2008 (13.06.2008)

( -dh- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )